Sprawdź czego życzy Ci dietetyczka – Uwaga! Te życzenia się spełniają!

Czego Ci życzę?

Bez większego zastanowienia powiedziałabym, że zdrowia, szczęścia, powodzenia, samych sukcesów.

Dość oklepane, jak większość z świąteczno-noworocznych życzeń. Muszę przyznać, że nigdy nie miałam polotu do wymyślnych życzeń. Aż do dnia dzisiejszego.

Czego zatem Ci życzę?

Nie życzę Ci zdrowia. Życzę, abyś każdego dnia dbał o siebie. O to, w jakich warunkach prowadzisz swoje życie. Dbaj o to, abyś redukował stres, o to, abyś zdrowo się odżywiał, uprawiał sport, wysypiał się.

Nie życzę Ci, żeby Ci się udało. Nie wierzę w to, że cokolwiek może się samo z siebie udać. Wierzę w to, że swoją pracą możesz zrealizować każdy cel. Zatem życzę Ci, abyś pracował nad sobą i realizował każdy wyznaczony cel.

Nie życzę Ci szczęścia. To Ty jesteś Panem swojego losu. Twoje życie będzie szczęśliwe, jeżeli sam uznasz je za szczęśliwe. Mierzysz cały czas wyżej i wyżej. Myślisz, że będziesz szczęśliwy, gdy awans, gdy wakacje w miejscu, o jakim znajomi nie słyszeli, gdy nowe auto. Osiągasz to i co, jesteś szczęśliwy? Życzę Ci abyś cieszył się tym, co masz. Nie jutro. Dziś.

Nie życzę Ci samych sukcesów. Wiem, że droga do właściwego sukcesu okupiona jest wzlotami i upadkami. Wiem również, że niejednokrotnie te upadki nauczą Cię więcej niż wzloty. Życzę Ci żebyś nie bał się sięgnąć wyżej, nawet, jeżeli po drodze wzwyż spodka Cię upadek.

Aż w końcu..

Nie życzę Ci abyś składał życzenia na 2018 rok w dżinsach mniejszych o 3 rozmiary! Wydawałoby się, że dietetyczne wyzwania mierzą jedynie w redukcję masy ciała. Owszem, najczęściej, ale nie jedynie. Być może w Twoich planach jest przyrost masy ciała, ponieważ zmagasz się z niedowagą. Być może 2018 będziesz witać w spodniach większych o 3 rozmiary, bo niebawem powiększy Ci się rodzina.

Jeżeli jednak chcesz witać 2018 w spodniach o 3 rozmiary mniejszych życzę Ci, abyś wykorzystał ten nadchodzący rok na rzetelną zmianę nawyków. Być może będzie to oznaczać małe korekty dotychczasowego jadłospisu, możliwe jednak, że przed Tobą rewolucja.

Życzę Ci abyś wiedział, że nie jesteś w tej drodze sam.  Służę swoją wiedzą i doświadczeniem, aby już nikt nigdy więcej nie życzył Ci silnej woli do wprowadzenia dietetycznych zmian. Służę swoją wiedzą i doświadczeniem abyś zrealizował swój CEL.

Dietetyk Magdalena Depa-Muniak – KONTAKT

24 Odpowiedzi

 1. Zdrowie wystarczy. Ode mnie też najlepszego!

 2. Dziękuję! :*
  Niech sprawcza moc będzie z Tobą!

 3. Z naciskeim na szczęście

  Każdy rok niesie coś niesamowitego. Jak czytałam o 3 rozmiarach mniej uśmiechnęłam się ukrytkiem. Może nie 3 ale 2 spokojnie starszą 🙂
  Serdecznie pozdrawiam i życzę do siego roku!

 4. Rok 2016 był dla mnie wyzwaniem również zdrowotnym. Od końca kwietnia uczę się zdrowo jeść i żyć. Dzięki temu nie tylko noszę już kilka rozmiarów mniejsze ubrania, ale i mam lepsze wyniki zdrowotne. To mój mały sukces tego roku! 🙂

 5. Ale trafiłaś! Moim zadaniem na Nowy Rok jest właśnie przyrost masy ciała. 🙂 Przydałyby mi się jakieś 4 kg, mam też za mało tkanki tłuszczowej. Stres niestety trochę mnie „zżarł”, dodatkowo karmię jeszcze piersią. Zatem najbardziej wezmę do siebie Twoje życzenia dotyczące redukcji stresu. No i będę walczyć o te kilogramy. 🙂

 6. Rok 2017 będzie dla mnie kulinarnym i dietetycznym wyzwaniem. Wierzę, że to właśnie zdrowy rozsądek i praca nad sobą wystarczą do osiągnięcia celu 🙂

 7. Niestety nie umiem składać tak świetnych i rozbudowanych życzeń, więc od siebie tylko dodam proste ‚wszystkiego dobrego, a nawet najlepszego w zbliżającym się roku’ 😀

 8. Świetne życzenia, mnie się przyda motywacja do zdrowego odżywiania i ćwiczeń, bo z rozmiaru, wagi itd jestem zadowolona 😉

 9. Dokładnie! Zdrowe nawyki to podstawa. Wszystkiego dobrego w nowym roku 🙂

 10. Muszę przyznać, że bardzo ładne te życzenia! Chyba wezmę je sobie do serca! 😀 Wszystkiego dobrego!

 11. A ja zawsze na 1. miejscu życzę zdrowia 😉 To jak ktoś to zinterpretuje zależy już wyłącznie od niego samego.
  Pozdrawiam w Nowym Roku!!!

 12. Warto wziąć sobie do serca 🙂 Również zyczę wszystkiego co najlepsze w nowym roku!

 13. Wszystkiego dobrego w nowym roku! Bardzo mądrze prawisz 🙂

 14. Wszystkiego dobrego, ciekawy blog, będę tutaj wracać 🙂

 15. Tak, dla mnie takze zdrowie jest najważniejsze, moje i mojej rodziny!!

 16. Piękne życzenia, tak dużo w nich mądrości i życzliwości. Najtrudniej z tą silną wolą. Dla Ciebie również najszczersze życzenia spełnienia marzeń.

Zostaw Komentarz